Tjugonde Företagshälsa

Vår reception är öppen måndag-torsdag 08.00-16.30 och fredag 08.00-15.00
Lunchstängt mellan 12.00-13.00

Tjugonde Företagshälsa
Stortorget 8 (Lejonetpassagen)
211 34 Malmö
Telefon: 040-25 05 50
E-mail: fhv@tjugonde.se

Kontakt

Camilla Lilliehöök, bemötande och kommunikation, camilla.lilliehook@tjugonde.se

Tina Ivarsson, ekonomiansvarig, tina.ivarsson@tjugonde.se

 

 

Hälsofrämjande team

Orsolya Szanto, företagsläkare, specialist i allmänmedicin, fhv@tjugonde.se

Lisa Kjellberg, företagssköterska, lisa.kjellberg@tjugonde.se

Sabina Hansson, hälsoutvecklare, sabina.hansson@tjugonde.se

Rikke Schau, KBT-terapeut och socionom, rikke.schau@tjugonde.se

Elvis Pavlovic, legitimerad psykolog, elvis.pavlovic@tjugonde.se

Hera Ågren, KBT- terapeut och legitimerad psykolog, fhv@tjugonde.se

Bo Svingstedt, legitimerad psykolog och organisationskonsult, fhv@tjugonde.se

George Smidelik, legitimerad psykolog och organisationskonsult, fhv@tjugonde.se

Annika Ljungberg, ergonom, annika@tjugonde.se

Per-Arne Hambert, arbetsmiljöingenjör, fhv@tjugonde.se

Helen Berg Kirkegaard, arbetsmiljökonsult, helen.bergkirkegaard@tjugonde.se

 

Om oss

Företag som bryr sig om hur medarbetarna mår, får med- arbetare som bryr sig om företaget.

Kontakt

Tjugonde
Stortorget 8
211 34 Malmö
040 250 550

Kontakta oss direkt

Dela +